Dieta pudełkowa Kraków

Pojemniki na żywność
Pojemniki na żywność
11 listopada 2018
Zdrowia
Zdrowia
4 lutego 2019
Dieta pudełkowa Kraków

Dieta pudełkowa Kraków – jak wybrać właściwą firmę cateringową?

Dieta pudełkowa Kraków zdobyła dużą popularność, ponieważ jest to bardzo wygodny, a przy tym zdrowy sposób żywienia. Oczywiście nie można z góry założyć, że każda firma cateringowa spełni nasze oczekiwania, bowiem często do wyboru tej właściwej dochodzimy metodą prób i błędów. Na co zatem zwrócić uwagę, szukając diety pudełkowej dla siebie?

Wybór firmy, która dowozi posiłki do danej miejscowości

Dieta pudełkowa KrakówPrzede wszystkim należy sprawdzić, czy nasze miejsce zamieszkania znajduje się w obrębie strefy darmowej dostawy, a jeśli nie, to czy istnieje możliwość dostarczenia posiłków za dodatkową opłatą. Oczywiście wysokość tej opłaty również jest istotna.

Ponadto warto sprawdzić kiedy (w jakich dniach i w jakich godzinach) dowożone są pudełka. Niektóre firmy robią to codziennie, inne kilka razy w tygodniu.

Sprawdzenie opinie o firmie

Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie opinii o firmach, które zainteresowały nas swoją ofertą. Opinie internetowe zawsze należy traktować z przymrużeniem oka – zwłaszcza te umieszczone na forach niewymagających logowania. Opinie dotyczą wszystkiego, począwszy od cen, poprzez terminowość dostaw, różnorodność posiłków, ich świeżość i smak, aż po sposób pakowania, kolor pudełek i wygląd torby, w jakiej są dostarczane.

Dieta pudełkowa Kraków – wybór rodzaju diety

Oczywiście najważniejszym punktem podczas składania zamówienia jest wybór odpowiedniej diety. Firmy cateringowe, takie jak LightDiet Kraków, oferują diety odchudzające, diety dla osób aktywnych fizycznie, dla wegetarian, diabetyków i wiele innych. Poza typem diety musimy określić również interesującą nas kaloryczność. Ta z kolei zależy od tego czy, ile i w jakim tempie zamierzamy schudnąć. Jeśli dieta pudełkowa Kraków nie musi odchudzać, nie należy schodzić poniżej poziomu CPM (całkowitej przemiany materii).

Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaka kaloryczność jest dla nas właściwa, warto skonsultować się z dietetykiem. Większość firm cateringowych oferuje możliwość odbycia darmowej konsultacji.

Testowanie diety pudełkowej

Pierwsze posiłki to zwykle spora niespodzianka. Osoby, które po raz pierwszy korzystają z oferty firmy cateringowej, nie wiedzą czego się spodziewać. Zastanawiają się czy posiłki będą smaczne, do zjedzenia na zimno czy też do podgrzania, różnorodne czy monotonne. W każdym razie wypada zapomnieć o tym, co dotychczas spożywało się najczęściej, a także o tym, na co ma się ochotę. Należy zjeść to, co znajduje się w pudełku. Dieta pudełkowa Kraków jest jednak doskonałą okazją do poznawania nowych smaków.